Dlaczego on nie ma erekcji?

Mam 16 lat i chłopaka, z którym jestem ponad pól roku (on ma 23 lata). Kochamy się czego jestem pewna, ufamy sobie. Miesiąc temu doszliśmy do wniosku, że jesteśmy już gotowi. Na początku były pieszczoty - było super, czułam się niesamowicie - jak i on, ale kiedy chcieliśmy czegoś więcej to nam nie wyszło:(, a ja bardzo bym chciała tak jak i mój partner. Za każdym razem kiedy próbójemy też nam nie wychdzi. Początki super, ale końca nie ma. Jest dużo namiętności i kiedy już próbujemy nagle nic! Kiedy się całujemy, dotykamy zawsze ma erekcję, a jak już chcemy dokończyć to nawet nie włoży, bo nie ma nagle erekcji. Zawsze później mnie przeprasza. Niewiem co jest nie tak ;(. Proszę o odpowiedź. Klaudia

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Twój partner cierpi z powodu zaburzeń erekcji na tle psychicznym. W takiej sytuacji warto, żeby skonsultował się z seksuologiem lub psychologiem i rozpoczął pracę nad tym problemem.
Zaburzenia wzwodu na tle psychicznym mogą być spowodowane presją, stresem czy lękiem. Możliwe, że Twój partner tak bardzo chce dobrze wypaść w trakcie pierwszego razu, że powstające na skutek tej wewnętrznej presji emocje, wywołują zaburzenia erekcji. Jeśli sytuacja się nie zmieni w ciągu najbliższych prób, zachęć go do wizyty u specjalisty. Pomoc seksuologa lub psychologa może pozwolić mu na sprawne i szybkie przezwyciężenie trudności.

Pozdrawiam