Jak poradzić sobie z niepełną erekcją?

Mam 18 lat i od kilku lat się masturbuję. Aktualnie to OK raz dziennie. Mój penis nie staje się sztywny i nie osiąga pełnych wymiarów, nie piję zbyt dużo alkoholu i nie palę. Proszę o odpowiedź: jak na początek sam mogę sobie poradzić z tym problemem? Niedługo mam spotkać się z dziewczyną i nie chcę dać plamy, więc proszę o szybką i skuteczną radę.

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Zaburzenia erekcji mogą być wynikiem presji i stresu, jaki wywiera świadomość posiadania nowej partnerki. Jednak możliwe także, że problem ma podłoże organiczne. Należałoby skonsultować się w tej sprawie z lekarzem urologiem. Będzie mógł sprawdzić Twój stan zdrowia i wykluczyć lub potwierdzić przyczyny organiczne zaburzenia wzwodu.
Jeśli problem tkwi w Twojej psychice, to zachęcam do spotkania z seksuologiem lub psychologiem. Warto skorzystać z pomocy specjalisty, byś mógł jak najszybciej rozwiązać swoje problemy.

Pozdrawiam