Brak przyjemności podczas stosunku i zanik wzwodu

Witam mam pewien wstydliwy problem . Kiedy kocham się ze swoją dziewczyna nie odczuwam żadnej przyjemności i mój penis po pewnym czasie opada... czy coś ze mną jest nie tak ??? jeszcze kiedy naciągam skórę na penisie żeby odsłonić pręcik jak dobrze pamiętam że tak się to nazywała część penisa ... proszę pomóżcie mi :(

Witaj !
Uczenie się przyjemności z seksu z partnerem jest procesem rozłożonym w czasie i podlega wielu zmianom, dlatego sugerowałabym poznanie siebie i partnerki przez jakiś czas i nie wyciągnie pochopnych wniosków. Nie zawsze wszystko wychodzi nam tak jak sobie wyobrażamy i dlatego praktykę należy konfrontować z wiedzą i oczekiwaniami i wtedy dopiero wyciągać wnioski. Możesz także umówić się do seksuologa w swojej okolicy aby poradzić się osobiście. Pozdrawiam