Ciemna plamka na zębie

witam po połogu byłam na przegladzie zębow 9 mies.po.i podobno wszystkie zeby ok ale ja na dolnej 6 widze mała ciemną plamke czyżby lekarz mnie okłamał ?

Witam serdecznie,
Jeśli lekarz nie stwierdził próchnicy, to może to też być np. przebarwienie, osady, kamień. Pamiętajmy, że przeglądy stomatologiczne należy robić regularnie, co 6 miesięcy.