Co dalej z pustym zębodołem po ekstrakcji?

Witam, miałam ekstrakcję ósemki niecałe 2 tygodnie temu. Wytworzył się pusty zębodół i został założony antybiotyk, następnego dnia zmieniony i pani stomatolog powiedziała ze to się wchłonie i nie trzeba tego wyciągać (to była tabletka aspiryny mała i nici gojące) czy rzeczywiście tak jest ? I czy to ze ten zębodół jeszcze czasem reaguje na płyny (szczególnie zimne i pobolewa mnie kość szczękowa w tych okolicach jest normalne ?

Dwa tygodnie to jeszcze stosunkowo niewielki okres czasu od ekstrakcji, dlatego może jeszcze raz na jakiś czas dawać o sobie znać. Sposób leczenie zastosowany przez Panią Doktor był jak najbardziej adekwatny do sytuacji i wszystkie informacje Pani przekazane się zgadzają.