Co jest u mnie powodem przedwczesnego wytrysku?

Witam, mam 24 lata, mam żonę. Od dwóch lat uprawiamy seks dwa razy w tygodniu. Ale polega to na tym, że robimy to od razu po czym ja po minucie kończę wytryskiem. Ja też od czasu do czasu lubię masturbację. Nie wiem, może to dla tego tak szybko kończę? Proszę o pomoc w odpowiedzi na moje pytanie.
24 LAT ponad rok temu

Witam!

Masturbacja nie jest sama w sobie przyczyną przedwczesnego wytrysku. Zaburzenie to powodowane jest najczęściej stresem, nerwowymi sytuacjami, brakiem właściwego zbliżeniu odprężenia, obawa o przerwanie stosunku przez osobę trzecią.

Pierwszym krokiem do zapobieżenia tej dolegliwości jest eliminacja wspomnianych czynników. Przy braku pożądanych rezultatów doradzam konsultację ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam