Co jest przyczyną przedwczesnego wytrysku?

Witam! Mam pytanie, co prawda sprawa dotyczy mojego narzeczonego, ale niestety dla niego jest to bardzo drażliwy temat, więc postanowiłam sama szukać odpowiedzi. Problem polega na tym, że sprawy łóżkowe w naszym związku są wykluczone, gdyż gdy tylko zaczynamy cokolwiek próbować on od razu ma wytrysk. Czasem nawet tylko się całujemy i to wystarczy, żeby nasze pocałunki zakończyły się wytryskiem. Seks w naszym wykonaniu to maksymalnie kilkanaście sekund. Ponadto członek mojego partnera tak naprawdę nigdy nie osiąga wzwodu tylko właściwie to "wisi"- nie znajduje innego określenia na jego stan. Proszę o poradę i z góry dziękuję!
ponad rok temu

Witam!

Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele. Do najpopularniejszych zalicza się przede wszystkim stres, nerwową atmosferę towarzyszącą zbliżeniu, obawę o nagłe wtargnięcie osoby trzeciej podczas stosunku. Stres może być z kolei potęgowany obawą o niepomyślny rezultat zbliżenia lub o brak wzwodu.

Zalecam przede wszystkim podjęcie z partnerem dialogu, a także stymulowanie właściwej atmosfery podczas współżycia, nakłonienie partnera do porzucenia lub ograniczenia ewentualnego nałogu oraz do konsultacji psychologicznej. Być może konieczne będzie również zasięgnięcie porady specjalisty urologa.

Pozdrawiam