Przedwczesne wytryski - jak to wyleczyć?

Witam, mam 23 lata. Jestem z kobietą 2 lata. Od około roku mam problemy z przedwczesnymi wytryskami. Nasz stosunek trwa czasem 10 sekund, czasem 30, a kiedyś mogliśmy kochać się nawet po pół godziny, chwila przerwy i od nowa. Teraz zaczęło to nas męczyć, dlatego też zacząłem szukać porady specjalistów. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
23 LAT ponad rok temu

Witaj!
Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele. U mężczyzn, którzy regularnie współżyją najczęstszą przyczyną jest kondycja psychiczna. Nerwowe sytuacje, stres, wysoka amplituda emocji mogą mieć tu znaczenie kluczowe. W takim wypadku zalecam ustabilizowanie życia, tworzenie atmosfery odprężenia podczas zbliżenia z partnerką.

Inną przyczyną może być niezdrowy tryb życia - niewłaściwa, niestabilna dieta, a szczególnie stosowanie używek często leży u podstaw tej dolegliwości.

Pozdrawiam