Co mogą oznaczać wyniki badań holter EKG?

Proszę o interpretację wyniku holtera ekg. Sporo artefaktów. Śr.czest.rytmu73rytm zatokowy.Min.53. Max137. Pauz dłuższych od 2,5s-0.Pobudzen komorowych 1650(ilosc może byc zaniżon)w tym 0V-Tach i 5 par., bigeminii komorowych O i trgemii komorowych 18. Pobudzen nadkomorowych 0.)łaczna FA/UA nie w widac,dane w tabeli to artefakty.

Lek. Michał Lenard

Wynik badania musi być oceniony przez lekarza zlecającego badanie z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i objawów. Pozdrawiam!