Co mogą znaczyć czerwone palce u dłoni?

Chcialabym sie dowiedziec co moze oznaczać i czy to poważne, od kilku dni zawsze wieczorem moje palce u dłoni robią sie czerwone, różowe, nie bola ani nic, po prostu każdego dnia wieczorem zmieniają kolor i tylko same palce, co to moze byc? Czy trzeba isc do lekarza? Dzięki za pomoc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.