Co mogą znaczyć moje kropki na brzuchu?

Mój problem to liczne czerwone kropki na brzuchu. Mam 22 lata i odkąd pamiętam to mam właśnie takie kropki na brzuchu. Przypominają trochę nadmierne rogowacenie mieszkowe, które mam na ramionach. Choruję na niedoczynność tarczycy. Czy te plamki mogą być związane z chorobami tarczycy? Mam je już parę lat. Czy to może być coś poważnego?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.