Co może oznaczać ból skóry na klatce piersiowej, pod pachami i na plecach?

Witam, od kilku dni boli mnie skóra na klace piersiowej, pod pachami, na plecach. Większość w okolicach noszenia stanika (zdjęty po 4h noszenia). Brak śniaków, zaczerwień. Nic co by wskazywało na uraz. Ból przypomina w odczuciu oparzenie.

Lek. Paweł Szadkowski

Może dochodzi do reakcji alergicznej skóry, albo odparzeń na skutek kontaktu z nienaturalnym materiałem stanika. Proszę spróbować nosić bawełnianą bieliznę. Może to być też reakcja kontaktowa na "metal" fiszbin.