Co oznacza utrata apetytu po stosowaniu Citaxin?

Od 7 tyg.biore citaxin niestety brak poprawy wręcz przeciwnie jest gorzej całkowicie straciłam apetyt juz ubyło mi 8kg mialam brac 40 mg dzienie bylo tragicznie wiec zmniejszyłam do 20 mgniestety nadal brak poprawy moj lekarz powiedział zeby czekać chyba jednak odstawie tabl.prosze o od

Stosowany przez Panią preparat uważa się za skuteczny po około 8 tygodniach od rozpoczęcia stosowania - w tym pierwszym, przejściowym okresie mogą wystąpić problemy z samopoczuciem i tolerancją leku. Jednak jedyną metodą na uzyskanie skuteczności jest przejście przez ten okres - nie powinna Pani zmniejszać dawki leku bez konsultacji z lekarzem, bo to negatywnie wpływa na skuteczność całej terapii. W międzyczasie w celu odbudowania masy ciała polecam stosowanie oprócz tradycyjnych posiłków także preparaty odżywcze dostępne w aptekach w formie koktajlii do picia - dostarczają one wszystkie potrzebne składniki odżywcze i jest je stosunkowo łatwo zjeść nawet przy obniżonym apetycie. Życzę dużo zdrowia!