Co oznacza wynik badania 34-latki?

Witam Proszę o wyjasnienie wynikow z histo-pat Wysokodojrzaly gruczolakorak endocervikalny (G1) ogniskowo o architekturze brodawkowatej rak nacieka podscielisko szyjki 17 mm wolny margines radialny 3.8 mm. Przerzuty do 3 z 15 węzłów chlonnych. Nie przekracza torebek. Moje pytanie jaki to stopien złośliwości i jaka jest szansa na wyleczenie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się z większa ilością historii medycznej i aktualnych wyników badań aby określić dalsze możliwości koniczna wizyta u ginekologa onkologa