Co oznacza wynik TK zatok u 32-latki?

Witam Kraków proszę o pomoc w interpretacji wyniku TK zatok. Zatoki oboczne nosa prawidłowo wykształcone. Stan po FESS. Szerokie otwarcia zatok szczękowych do jamy nosowej, otwarta puszka sitowia. Nasilone zmiany śluzówkowe w zakresie zachyłków czołowych sitowia. Okrężne przyścienne pogrubienia śluzówki obu zatok szczękowych, z przewagą lewej. W zatoce lewej szczękowej widoczna również torbiel retencyjna. Zatoka klinowa po prawej z okrężnym pogrubieniem śluzówki i poziomem płynu. Wytworzone połączenia między zatokami drożne. Niedrożne obustronnie przewody nosowo-łzowe. Kostna przegroda z ubytkiem, bez skrzywień. Przerost śluzówki małżowin nosowych dolnych. Znacznie upośledzona drożność przewodów nosowych obustronnie. Przerost tkanki limfatycznej nosogardzieli

Nie wiem co Ci dolega a to podstawa. TK sam oceniam. Chyba masz też pozostały z dzieciństwa III migdałek. Przyjedź z tymi płytami i w miarę na czczo. Kawa może być z rana.