Co oznacza zaczerwienienie oka po uderzeniu?

Witam. Wczoraj uderzyłem sie w lewe oko, oko jest czerwone od lewej strony i tam boli (ból nasila się przy większym śmiechu czy nasileniu) Chyba trochę łzawi, widzę wszystko normalnie. Czy muszę udać sie z tym do lekarza?

Witam. Jeżeli Pan dobrze widzi i nie ma Pan błysków przed okiem to wystarczy kontrola za parę dni.niestety nie pisze Pan jaki to był uraz w co się Pan uderzył. Pozdrawiam serdecznie