Co robić z takimi odciskami na stopach?

Witam. Po graniu w piłkę nożną na hali sportowej pojawily się u mnie na stopach odciski mniej więcej 3x3cm. Na jednej stopie duży ale normalna schodząca skóra, na drugiej zaś odcisk w kolorze salami który nie zmienia koloru od 2 tygodni ani nie schodzi skóra. Szukałem w internecie ale nie znalazłem niczego podobnego.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 7 miesięcy temu

Mgr Ewa Dyjecińska Podologia

Niestety nie widząc zamiany nie jestem wstanie odpowiedzieć co to może być. Trzeba udać się do podologa, który obejrzy zaistniałe zmiany. Mogę się domyślić że mogły one powstać z przeciążenia.