Sposoby na usunięcie odcisków na stopach

Witam jak mogę usunąć odciski na stopach. Borykam się z tym problemem ponad 15 lat a może i dłużej, wraz z upływem lat wyrasta nowy i nie mogę się ich pobyć bo po smarowaniu i plastrach nadal odrastają i bolą. po konsultacjach z lekarzami nic się nie zmienia-kazano mi nosić wygodne buty i tyle.proszę o poradę - może laserowo-ale to podają zastrzyki ze znieczuleniem w odcisk a ja mam aż 4 na jednej stopie więc nie wiem jak to da się wytrzymać, proszę o poradę. pozdrawiam

Witam. W tej sytuacji jak najbardziej możliwe, a nawet zalecana jest usuwanie odcisków przy pomocy lasera. Zabieg nie jest bolesny, przed jego wykonaniem należy jednak skonsultować się z dermatologiem.