Co zastosować na problem z uchem?

Witam. mam problem z uchem nie boli nmie tylko czuje ze jest jakby zatkane (slabiej słysze na nie) co mam zastosować problem jest taki żę przebywam w niemczech

To może być efekt wytworzonego czopa woskowinowego. Najlepiej wypłukać ucho w gabinecie u laryngologa, można spróbować oliwę z oliwek w sprayu np. Vaxol,

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel