Co zrobić z jedynkami u mojej 12-letniej córki?

Witam u mojej 12 letniej corki rozeszly sie jedynki po miesiacu noszenia stalego aparatu czy to normalne czy jednak nie boje sie strasznie o nia ze jej tak jiz zostanie.

Dzień dobry,
najlepiej będzie skonsultować się w tej sprawie ze specjalistą ortodoncji, który leczy Pani córkę. Możliwe, że w dalszym etapie leczenia jedynki będą przesuwane do prawidłowej pozycji. Warto o plan leczenia zapytać ortodontę prowadzącego leczenie.
Pozdrawiam