Częste zasłabnięcia nasilające się podczas menstruacji

Witam, chciałabym wiedzieć co może być powodem częstych osłabnięć, bądź chwil w których jest mi zwyczajnie 'słabo'. Nasilają się podczas menstruacji. Czasem mam tzw 'opadającą głowę' czyli moment kiedy nagle, bez przyczyny opada mi głowa w dół, jest to chwila, ciało nie zdąży zareagować, tylko głowa. Staram sie dostać do naurologa, bo kardiolog nic nie wykrył. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A czy miała Pani wykonywane badania krwi np. morfolgię? być może jest to anemia? proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego celem badania. Na podstawie badania będzie można określić konieczność wykonania badań dodatkowych, ewentualnych konsultacji.