Czy biotyna stosowana w preparatach na poprawę kondycji włosów, może powodować wzrost włosów w miejscach niepożądanych?

Dzień dobry Czy biotyna stosowana w preparatach na poprawę kondycji włosów, ich wzrost itd. może powodować wzrost włosów w miejscach niepożądanych, np. nad górną wargą (suplement jelly bear hair)?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że nikt tego nie wykluczy, należy odstawić lek i zobaczyć efekt, jeżeli będzie się utrzymywać to wtedy diagnostyka endokrynologiczna.