Czy depresja i mój ból głowy mają ze sobą coś wspólnego?

Od dwóch tygodni zażywam leki przeciwdepresyjne, które dostałam po tym, jak miewałam niepokój, uczucie duszności, nudności i problemów z zasypianiem, miałam badania krwi i one nic nie wskazały niepokojącego, natomiast aktualnie coraz częściej, szczególnie wieczorem, napada mnie dziwny (nie wiem czy to można nazwać bólem głowy) stan, w którym mam poczucie ucisku w skroniach, rozpierania w głowie i ogólne samopoczucie jest wtedy fatalne, taki "ból" na chwilę odpuszcza po czym za chwilę znowu się pojawia, i może to trwać godzinę, dwie, różnie.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Podaje Pani zbyt mało informacji na temat swoich objawów. Dlatego proponowałabym, aby udała się Pani do lekarza, który przypisał leki oraz pomyślała o psychoterapii. Ważny jest czas trwania tych objawów oraz ustalenie przyczyn takiego samopoczucia. A to jest możliwe tylko i wyłącznie w kontakcie bezpośrednim ze specjalistą.
Pozdrawiam