Czy kobiecy wytrysk jest naturalny?

Czy kobiecy wytrysk jest naturalny? Czy może to być niebezpieczne, gdy przeżywa go się zbyt często? I gdy kobieta jest zawsze bardzo wilgotna, to jest to dobrą oznaką zdrowia? Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Kobiecy wytrysk nie jest oznaką choroby, ani nie powinien być powodem do zmartwień. Z całą pewnością nie jest w żaden sposób niebezpieczny. Dodać też trzeba, że uważany jest za oznakę wyjątkowo intensywnie przeżywanego orgazmu.
Jeżeli jednak czuje Pani niepokój, można skonsultować problem z seksuologiem, który przybliży Pani tę fizjologiczną "dolegliwość".

Pozdrawiam.