Czy konieczne jest leczenie kanałowe czy tylko doklejenie?

Witam, Pojutrze mam wizyte u dentysty w sprawie ułamanej jedyki. Przez pewien incydent który wydarzył się 3 miesiące temu wyłamało mi się dosłownie pół, moze troszkę mniej niż pół jedynki. Nie czułem i nadal nie czuję żadnego bólu, objaw, jeżeli chodzi o gorące i zimne oraz gryzienie to bez problemu. Jest normalnie. Kolor się nie zmienił od 3 miesięcy. I tutaj pytanie, jak może przebiegać leczenie? Konieczne jest leczenie kanałowe czy tylko doklejnie? Mam straszny wstręt do leczenia kanałoweg

Magdalena Szpala

Niestety bez badania klinicznego nie jest mozliwe postawienie diagnozy i postepowania leczniczego.
Proszę udać się na umówioną wizytę, wszystkiego się Pan dowie od swojego lekarza dentysty.