Czy Lipo-laser na brzuch jest skuteczny?

Czy Lipo-laser jest skuteczny? Chodzi mi o zabieg na brzuch (rozciągniętą skórę) Czy to w jakikolwiek sposób pomoże czy została mi tylko operacja plastyczna? Bo podobno 1 zabieg to kilka cm...

Lasery do usuwania tkanki tłuszczowej są skuteczne. To czy poprawi się stan skóry zależy od rodzaju użytego lasera. Czasami daje się uzyskać ładny efekt poprawy sprężystości i napięcia skóry.