Czy mogę coś zrobić z moją małą i cofniętą brodą?

Witam. Mam bardzo mała i cofnietą brodę, a mój profil jest wypukły. Zeby nachodzą na siebie prawidłowo. Czy można z tym coś zrobić? Jeśli tak, to do jakiego lekarza się z tym udać? Nie ukrywam, iż jest to moim kompleksem od dzieciństwa. Bardzo niekorzystnie wpływa to na wygląd twarzy - szczególnie z profilu.

Lek. Paweł Szadkowski

Z takim problemem należy się udać do chirurga twarzowo-szczękowego.