Co oznacza asymetria twarzy?

Witam, mam 18 lat. Podejrzewam u siebie Plagiocefalię ułożeniową(mam nadzieję, że napisałem poprawnie) Poczytałem o tym w internecie i wszystko się praktycznie zgadza. Jedna strona jest pełniejsza od drugiej, prawe ucho jest odstające i bardziej z tyłu niż lewe, oko jest jedno większe drugie mniejsze. Bardzo mi to przeszkadza jest to mój kompleks od kilku lat i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, szukałem jakichś zabiegów, ale nie widzę nic co mogłoby poprawić symetrię mojej całej głowy...:/

Lek. Katarzyna Szymczak

Z tym problemem sugeruję udać się do chirurga plastycznego, który oceni jak można poprawić wygląd.
Pozdrawiam