Czy mogę wykonywać już pełne ruchy?

Jestem cztery tygodnie po zespolenie kostki bocznej płytą przykostną Variax Fibula i śrubą wciągającą stabilizujacą więziozrost piszczelowo strzałkowy. Od tygodnia mam orteze .Chodzę o kulach bez obciążania chorej nogi Czy ja mogę powoli tą kostką próbować wykonywać pełne ruchy , rozciągać naciągać po prostu ćwiczyć czy śruba wieziozrostowa to uniemozliwia. Prosze o kilka wskazuwek co mogę A czego nie mogę robić z ta nogą. Termin na wyciągnięcie śruby wieziozrostową mam za 7 tygodni.
MĘŻCZYZNA, 47 LAT 12 miesięcy temu

Do czasu usunięcia śruby z więzozrostu nie testowałbym stawu. Tylko ruch w osi strzałkowej - przód - tył. Istnieje ryzyko złamania śruby przy przeciążeniu.