Czy mogę wziąć Zinnat po zabiegach wypełnienia zmarszczek?

Dzień dobry. Dwa tygodnie temu miałam wypełnienie policzków kwasem hialuronowym. Po dwóch tygodniach w ostatni piątek rano wypełnienie zmarszczek palacza. Niestety wieczorem poczułam że mam zatkane zatoki. Wzięłam Nurofen zatoki. W sobotę zaczęło mnie boleć ucho. Czy mogę wziąć zinat ? Czy może dojść do powikłań po zabiegach?

Antybiotyk nie działa przeciwbólowo. Ból ucha to tylko objaw. Występuje w wielu jednostkach chorobowych wywołanych przez wirusy. Konieczna w tej sytuacji wizyta u lekarza. Jeżeli zdecyduje o antybiotykoterapii to należy ją zastosować,

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel