Czy moja reka drętwieje od tatuażu?

Witam, 3 tygodnie temu zrobiłam tatuaż na ramieniu. Kilka godzin po zrobieniu go, zaczęła mi lekko drętwieć ręka. W tej chwili od czasu do czasu (nie ciągle) czuję w niej mrowienie, odrętwienie, lekki ból, taką jakby słabość, ale bez problemu wszystko zrobię tą ręką. Jest to prawa ręka. Dużo pracuję przed komputerem i po zrobieniu tatuażu od razu pracowałam kilka godzin. Nie boli mnie w miejscu tatuażu (ten już jest wygojony), tylko od łokcia w dół - czasem pod łokciem, czasem w nadgarstku, a czasem mam zimną dłoń. Lekarz rodzinny zalecił wit. z grupy B na wzmocnienie układu nerwowego, a jeśli podczas przerwy świątecznej nie przejdzie, to wtedy do neurologa lub zbadanie kręgosłupa. Czy to może być od tatuażu, czy to zbieg okoliczności?

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza specjalisty w celu wykonania badań zaleconych przez lekarza.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz