Czy możliwa jest aseksualność podczas stosowania Anafranilu?

Dobry wieczór mam duży problem ze sobą mam 24 lata od 15 miesięcy jestem trzeźwy od pornografii i masturbacji przyjmuje lek anafranil 75 i seronil 20 .Chciałbym zapytać czy mogę być aseksualny gdyż kiedy fantazjuje o dziewczynach wcale nie dostaje wzwodu jak spotykam się z kobietami to tak samo nic nie reaguje jak równiesz oglądał zdjęcia a kiedy byłem w związkach z dziewczynami to nie czułem nic ani przyjemności ani żadnych uczuć i zastanawiam się czy nie stałem się osoba aseksualną

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u seksuologa oraz lekarza prowadzącego leczenie być może warto byłoby zmodyfikować dotychczasowa terapie