Czy można ćwiczyć po złamaniu kości nadgarstka?

Jestem po operacji na złamanej kosci łódeczkowatej prawego nadgarstka. Juz troche czasu mineło i ręka nie jest w gipsie, nie boli nie puchnie. Zwolnienie z wykonywania czynnosci sportowych mam do stycznia (wtedy kosc sie zrosnie) Czy teraz moge wykonywac cwiczenia na drążku jak podciaganie nog do klatki piersiowej etc. ?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję zachować zalecony czas rekonwalescencji i nie wykonywać ćwiczeń fizycznych angażujących w tak znacznym stopniu nadgarstek. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z ortopedą prowadzącym.