Czy można wyleczyć niedowład dłoni u osoby po usunięciu oponiaka?

po usunięciu oponiaka z głowy 6 lat temu,pozostał mi niedowład lewej dłoni oraz brak czucia dotyku,mimo wielokrotnej rechabilitacji. Czy jest możliwość i gdzie to wyleczyć.

Witam

Radziłabym udać się do lekarza w celu potwierdzenia czy nerwy obwodowe kończyny górnej są w pełni władne. Jeżeli nie ma żadnego z nimi problemu rehabilitacja powinna przynieść rezultat. Niezbędnym badaniem jest EEG.

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia !

Pozdrawiam
Magdalena Szelągowska