Czy można wypić alkohol, jeśli stosuję Ebivol i Telmisartan?

Witam proszę o poradę . Biorę rano ebivol 1 mg i telmisartan 20mg na ciśnienie. Za ponad miesiąc czeka mnie ślub i wesele a jak wesele to wiadomo alkohol i mam problem co zrobić. Można się wykręcić ale symboliczne pewnie będzie trzeba wypić. Dawki raz lekarz mi mówił są minimalne. Czy odstawić leki wcześniej zeby dla świętego spokoju napić te parę kieliszków . Ciśnienie bez leków ogromne nie jest ok 130 90 czy można popołudniu juz wypić jeśli leki biorę rano. Co zrobić

Lek. Michał Lenard

Sugeruje zwrócić się z tym pytaniem do swojego lekarza rodzinnego, który zna Pana stan kliniczny i historię choroby. On podpowie Panu najlepiej. Pozdrawiam!