Czy problemy z nerkami mogą spowodować zatrzymanie miesiączki?

Witam, piszę tu z powodu problemów z miesiączką. Ostatnia była 32 dni temu, trwała bardzo krótko, podobno przez podawane w szpitalu leki i kroplówki (kamica nerkowa). Do teraz mam jeden kamyczek, czy przez to mogłam nie dostać teraz miesiączki? Aha i w dniu, kiedy miałam dostać miesiączkę współżyłam z chłopakiem, stosunek był bez zabezpieczenia, był krótki, a chłopak nie doszedł w środku.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest oznaczenie beta hcg i koniecznie wizyta u lekarza ginekologa.