Czy są możliwe jakieś komplikacje po moim zabiegu?

Czy po zabiegu wentrykulostomi komory III są możliwe jakieś dolegliwości po tym zabiegu czy będę coś odczuwać świeżo po zabiegu bardzo bym prosił o pomoc i jeszcze bym miał ostatnie pytanie jakie znieczulenie jest stosowane w tym zabiegu i czy do głowy będę miał wprowadzony jakiś dren czy jak ten płyn mózgowo rdzeniowy będzie się wchłaniał

Szanowny Panie, pytania proszę skierować do lekarza prowadzącego. Ja nie potrafię pomóc