Czy tabletka Euthyrox wchłania się od razu po zażyciu?

Czy tabletka euthyrox wchlania sie od razu po za zyciu. Jestem w ciazy i po pol godzinie od przyjecia tabletki mialam odruch wymiotny i nie wiem czy w takiej sytuacji mozna wziac kolejna tabletke

Dobry wieczór,

Jeśli odruch wymiotny wystąpił po ok 30 minutach od połknięcia tabletki, to nie ma potrzeby zażywania kolejnej dawki leku, Wystarczająca ilość substancji czynnej dostała się do krążenia.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz