Czy tetracyklina wpływa na jakość nasienia?

Witam, od miesiąca przyjmują tetracyklinę na cerę. Z narzeczoną staramy się o potomstwo. Od jakiś dwóch tygodni narzeczona po stosunku odczuwa dyskomfort i lekkie pieczenie. Ildian direct przynosi jej ulgę lub przerwa kilkudniowa. Pytania dwa... czy tetracyklina wpływa na jakość nasienia i czy może zaszkodzić także kobiecie poprzez nasączoną tetracykliną spermą?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze konieczna wizyta u ginekologa i przy infekcji leczenie także u Pana