Czy wynik chlamydia eracmomatis przeciwciała w kl igM 0.07 wymaga leczenia?

czy wynik chlamydia eracmomatis przeciwciała w kl igM 0.07 wymaga leczenia

witam,
nie napisał Pan norm danego laboratorium więc wyniki zinterpretować się nie da.
Ale mimo wszystko jest tak niski, iż raczej nie wskazuje na świeże zakażenie i nie wymaga leczenia