Czy zmiana rozsiana zapalna lewego płuca na dole jest groźna?

Czy zmiana rozsiana zapalna lewego płuca na dole jest groźna ? Co to jest? Od czego się to bierze ?

Niewiele można powiedzieć na podstawie przedstawionych danych. Potrzeba badania lekarskiego, znajomości stanu klinicznego pacjenta. Proponuję wizytę u lekarza POZ lub w poradni pulmonologicznej. Pozdrawiam.