Czym może to być spowodowane i jak to wyleczyć?

Witam moja córka za 3 miesiące skończy 2 latka i mamy problem z dużymi paluszkami u nóg. A dokładnie duże palce ma skrzywienie i skierowane do pozostałych. Na początku myślałam , że tak ma bo jest mała, ale niestety ten problem się dalej utrzymuje gdzie jej rówieśnicy mają normalnie proste paluszki. Czym może to być spowodowane i jak to wyleczyć? Bo na razie dostać się do ortopedy to nielada wyczyn :/

niestety stopy musi ocenić lekarz bezpośrednio, jednak jeżeli nikt nigdy nie zwrócił Państwu uwagi /pediatra, lek. rodzinny/ że coś jest nei tak z budową stóp dziecka to nie wiem czy to powód do dużego niepokoju