Czym są znacznie pogrubiałe tkanki miękkie sklepienia i tylniej ściany nosogardła?

Znacznie pogrubiałe tkanki miękkie sklepienia i tylniej ściany nosogardła, o grubości do 18 mam. Światło nosogardła zwężone, odcinkowi do 3,8 mam. Zmiany dochodzą do okolicy nozdrzy tylnich. Co to może być? Mam 31 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza laryngologa i odpowiednio szersza diagnostyka