Dlaczego mam takie problemy z wymową?

Od kilkudziesięciu lat mam problemy z wymowa jakam sie mam 22lata mecze się z tym nie jest tak strasznie ale czasem chce cos powiedziec i nie jestem w stanie tego wyksztusic tak żeby ktos to zrozumiał. Poddalem się uwazam ze moje życie jest juz przegrane proste czynności przynosza mi trudność

Dzień dobry. Istnieją logopedzi, którzy specjalizują się w terapii jąkania. Taka specjalizacja nazywa się balbutologopedia. Proszę poszukać takiego logopedy, on zaproponuje Panu terapię i pokieruje dalej.
Z wyrazami szacunku.
Anna Tońska-Szyfelbein, neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, pedagog terapeuta, terapeuta dzieci ze spektrum autyzmu
http://www.logo-ped.gda.pl