Dlaczego mam te bóle wzdłuż mostka?

Witam. Od kilku dni odczuwam ból na całej długości mostka przy napięciu miesni składając lokcie ku sobie, byłem u kardiologa 3 tyg temu mówił że wszystko ok. Czy to może być naciągnięcie miesni? Pozdrawiam

Dzień dobry,

zachęcam do stacjonarnej wizyty u dobrego fizjoterapeuty który oprócz samego wywiadu odpowiednio Pana przebada i oceni w czym jest opisany problem zlecając odpowiednie leczenie formie zabiegów rehabilitacyjnych.

Może okazać się, że w trakcie badania fizykalnego wymagana będzie diagnostyka obrazowa na którą zostanie Panu zlecona odpowiednią diagnostykę do stanu klinicznego.

Pozdrawiam