Czy naciągnięty mięsień powięzi szerokiej można rehabilitować poprzez ruch?

Witam, Czy naciągnięty mięsień powięzi szerokiej można rehabilitować poprzez ruch ? Czy jest możliwe rozruszanie tego mięśnia poprzez zwiększoną aktywność ruchową? proszę o podpowiedź doświadczonego fizjoterapeuty. Ćwiczenia na rollerze ( ok 3 tygodni) nie pomogły za bardzo . Pozdrawiam

Jeżeli mówimy o mięśniu Napinaczu Powięzi Szerokiej to ciężko jest go naciągnąć nie uszkadzając innych struktur. Odpowiadając na pierwsze pytanie - tak, każdy mięsień można rehabilitować przez odpowiednio dobrany ruch. Radzę udać się do fizjoterapeuty, który oceni stan i dobierze odpowiednią formę fizjoterapii. Niestety więcej nie pomogę, ponieważ nie wiem co i kiedy się stało, jakie są objawy i podejrzewam, że problem może leżeć w innej strukturze. Pozdrawiam