Dlaczego nie szczytuję podczas seksu?

Witam.Od 3 lat uprawiam seks ze swoim chłopakiem lecz nigdy jeszcze nie szczytowałam.Od małego masturbuje się poprzez zaciskanie ud chodź z początku nie wiedziałam jeszcze ,że to jest masturbacja. Czy może to mieć jakiś wpływ na to ,se nie mam orgazmów z chłopakiem tylko gdy zaspokajam się w ten sposób ?

Udzielona tutaj odpowiedź jest bardzo krótka i nie wyczerpuje możliwości rozmowy na ten temat ze specjalistą. Jeśli uzna Pani, że sprawa wymaga dalszej rozmowy, warto wybrać się na konsultację do psychologa - seksuologa lub lekarza - seksuologa. Z pewnością uzyska Pani wtedy pełne wsparcie i wiedzę na temat tego, w jaki sposób przeżywa Pani seks z partnerem. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!