Do jakiego lekarza się udać z tą dysproporcją twarzy?

Mając 5-6 lat, uczestniczyłam w pewnego rodzaju wypadku. Prawdopodobnie miałam pękniętą kość w żuchwie lub w okolicach. Od tego czasu prawa strona twarzy jest dużo szersza od lewej i z tego powodu mam ogromne kompleksy. Do jakiego lekarza się udać oraz jakie będą koszta?

Witam,

Proszę skonsultować się z chirurgiem szczękowym celem oceny i możliwości leczenia korekcyjnego. Jeżeli jest to deformacja pourazowa to potencjalnie może być Pani finansowana z NFZ.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul