Dodatkowe sposoby wyleczenie onycholizy

Mam pytanie odnośnie onycholizy. Czy jest jakiś dodatkowy sposób na jej wyleczenie oprócz olejku z drzewa herbacianego? Choroba dopiero mi się zaczyna (wcześniej już miałam ten problem po zastosowaniu odżywki- olejek pomógł) a tym razem za jej powód uważam chemikalia i chlor do czyszczenia łazienki, ponieważ parę razy zalałam sobie dłonie (wykluczam choroby lub zakażenie czymś). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Natłuszczanie to najskuteczniejszy sposób, zwłąszcza jeżeli powodem jest uszkodzenie chemiczne. Wymaga to czasu z powodu uszkodzenia struktury paznokcia i długiego procesu jego wzrostu.