Dolegliwości bólowe przy zapaleniu rozcięgna podeszwowego

Witam,lekarz stwierdził u mnie zapalenie rozcięgna podeszwowego i przykurcz miesnia 3glowego łydki jestem po 10 seriach zabiegów rehabilitac.niestety bôl nie ustępuje pracuje cały dzień na nogach więc jest to dla mnie bardzo dokuczliwe proszę o pomoc

To że pracuje Pani na nogach na pewno nie pomaga, ale po 10 wizytach u fizjoterapeuty powinna Pani czuć różnicę. Jeśli nie ma żadnej poprawy to polecam zmienić fizjoterapeutę.